Vodoměrné šachty a zhlaví studny

Válcové vodoměrné šachty samonosné
Válcové vodoměrné šachty samonosné
Samonosná vodoměrná šachta vyrobena z kvalitního materiálu s technologií svařování.
Válcové vodoměrné šachty nesamonosné
Válcové vodoměrné šachty nesamonosné
Nesamonosná plastová vodoměrná šachta slouží jako vodotěsná vložka pro vlastní betonovou konstrukci šachty. Vhodná na pojezdová místa
Hranaté vodoměrné šachty a zhlaví pro studny
Hranaté vodoměrné šachty a zhlaví pro studny
Hranatá samonosná vodoměrná šachta je vyztužená proti tlaku zásypové zeminy. Vyrobena z kvalitních PP desek o tloušťce 15 mm.
Hranaté vodoměrné šachty nesamonosné
Hranaté vodoměrné šachty nesamonosné
Hranatá nesamonosná vodoměrná šachta je vhodná pro osazení do komunikací. Šachta je vyrobena z kvalitního a vysoce odolné materiálu.
Šachta pro zhlaví vrtané studny
Šachta pro zhlaví vrtané studny
Zhlaví vrtané studny slouží k vodotěsnému a hygienickému zakončení vrtané studny. Slouží pro přístup k technologickým částem.

 

K čemu slouží vodoměrná šachta?

Vodoměrné šachty se používají k vytvoření prostoru pro montáž vodoměru. Vodoměrná šachta je proto vybavena prostupy pro vstupní a výstupní potrubí a uvnitř disponuje prostorem pro umístění vodoměru a souvisejících armatur. Dále je vybavena plastovým žebříkem pro usnadnění přístupu a dvěma plastovými poklopy.

Jaké jsou výhody vodoměrných šachet?

Velkou výhodou vodoměrných šachet je variabilita tohoto produktu – vodoměrnou šachtu dokážeme přizpůsobit vašim potřebám. Nabízíme možnost individuální výšky komínku, volitelně uzamykatelné víko a na míru připravené vodotěsné prostupy podle průměru přivedeného potrubí. Každá vodoměrná šachta zároveň chrání vodoměry před mrazem.

Další výhody vodoměrných šachet KELLNER CZ

  • Rychlá a snadná montáž

  • Stabilní provedení

  • Vodotěsnost šachty bez dalších opatření

  • Estetický vzhled šachty

Je pro mě vodoměrná šachta vhodná?

Vodoměrná šachta plastová je vhodná všude tam, kde není prostor pro umístění vodoměru uvnitř budovy. S pomocí vodoměrné šachty tedy lze ušetřit místo například v rodinném domě. Dále nabízíme také plastové vodoměrné šachty, které se instalují do betonových šachet nebo šachty k vrtaným studnám.

Jak probíhá montáž plastových vodoměrných šachet?

Montáž vodoměrných šachet je rychlá a snadná. Některé typy plastových vodoměrných šachet KELLNER CZ jsou stabilní a nepotřebují zpevňovat betonem - jsou samonosné. Plastová vodoměrná šachta se jednoduše umístí například pod trávník na základovou desku a zasype se hlínou. Nahoru se pak umístí víko dle Vašeho výběru. Vodoměry jsou prostřednictvím vodoměrné šachty maximálně chráněné před mrazem, vlhkostí a zároveň k nim je stále pohodlný přístup po žebříku.

Jaké typy vodoměrných šachet nabízíme?

Firma KELLNER CZ nabízí tyto typy plastových vodoměrných šachet:

V této kategorii najdete vodoměrné šachty plastové, které není potřeba dodatečně obetonovávat. Takovéto vodoměrné šachty jsou vhodné k umístění např. pod trávník.

Tyto plastové vodoměrné šachty slouží jako ztracené bednění. Hodí se tam, kde jsou vysoké nároky na statické zabezpečení. Umisťují se do betonové konstrukce.

Plastové vodoměrné šachty vyrobené z polypropylenových desek o tloušťce 15 mm, pro osazení v pochůzných plochách a zelených pásech.

Plastové vodoměrné šachty, které je potřeba dodatečně zpevnit betonem. Vhodné pro umístění na místa s vysokými nároky na statické zabezpečení.

Plastová samonosná šachta, která slouží k hygienickému zakončení vrtané studny.

Všechny plastové vodoměrné šachty nabízíme v několika rozměrech, v různých cenových kategoriích a nabízíme také výrobu vodoměrných šachet na míru.

 

Proč vodoměrné šachty Kellner Brno?

Výrobou vodoměrných šacht se zabýváme již 29 let. Jsme největší výrobci nadzemních a podzemní plastových nádrží v České republice. Naše sídlo najdete v Žarošicích u Brna. Používáme nejmodernější technologie a kvalitní osvědčené materiály, které vydrží.K zákazníkům máme osobní přístup a vždy se snažíme přizpůsobit požadavkům.

Často se nás ptáte

Jsou nádrže schváleny zkušebnou?

 Ano jsou, všechny naše nádrže jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.

Kellner CZ logo

Vyplňte prosím formulář
a my se vám ozveme zpět.