Největší slevy v roce právě teď. Pro uplatnění slevy prosím vyplňte poptávkový formulář.

Septiky plastové samonosné

Septik představuje efektivní způsob, jak si poradit s odpadní vodou, přičemž kromě zadržování odpadu umožňují plastové septiky také částečné čištění a odvod vody. Plastové samonosné septiky KELLNER CZ jsou vyrobeny z kvalitního certifikovaného polypropylenu a montují se pod zem - jsou zabudované v zemi. Díky samonosné konstrukci není nutné obetonování těchto septiků. Plastový septik se usazuje na rovný betonový podklad a obsype se zeminou.

Pokud však bude septik umístěn pod pojezdovou plochou, nebo je-li v místě usazení plastového septiku zvýšený výskyt spodní vody, doporučujeme obetonování provést.

 

Výhody septiků KELLNER CZ

 1. Díky použitému materiálu je dosaženo nízké hmotnosti a zároveň vysoké chemické odolnost a dlouhé životnosti septiku.
 2. Samonosná konstrukce plastového septiku je zárukou jednoduché montáže.
 3. Samonosné septiky přizpůsobíme vašim potřebám. Kromě rozměrové variability je možné doplnit přepážky nebo připojení potrubí, případně i propojit více septiků.

Hranaté samonosné septiky z plastu

Naše hranaté septiky jsou uzavřené nádrže zhotovené z plastu polypropylenu o síle stěny 8 cm. Plastové žumpy, jak jsou také nazývány, jsou vyrobeny jako jeden celek, a to technologií svařování. Plastové žumpy hranaté jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.

Výhody hranatých plastových septiků

 • Samonosnost
 • Dlouhá životnost
 • Rozměrová variabilnost podle potřeby
 • Jednoduchá montáž

 

Válcové samonosné septiky z plastu

Válcové septiky jsou uzavřené polypropylenové nádrže se stěnami o síle 8 mm. Stejně jako hranaté septiky, jsou i tyto válcové septiky zhotoveny jako jeden celek, což zaručuje jejich pevnost a výdrž. Tyto plastové septiky jsou určeny pro zabudování pod zem. Tyto plastové žumpy se zhotovují jako samostatné s příčkou nebo jako kombinace dvou propojených nádrží (pro větší počet obyvatel připojených na daný septik). Septiky jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.

 

Výhody válcových septiků

 • Možné propojení více nádrží
 • Nízká hmotnost
 • Dlouhá životnost
 • Rozměrová variabilnost podle potřeby
 • Jednoduchá montáž
 • 100% těsnost

 

Proč si vybrat plastové septiky samonosné u nás?

Společnost KELLNER CZ funguje v Česku již více než 25 let. S výrobou plastových samonosných septiků tak máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsou naši zákazníci vždy spokojeni.

Co se sortimentu plastových septiků týče, můžete si u nás vybrat z více typů septiků s různými objemy, rozměry a v různých cenových kategoriích. Zároveň nabízíme možnost výroby samonosného plastového septiku míru dle vašich požadavků.

Jsme si vědomi toho, že ideální plastový septik nemusí být lehké vybrat. Rádi vám proto s výběrem pomůžeme, kdykoliv se na nás obraťte, pokud máte jakýkoliv dotaz k PVC septikům nebo potřebujete zjistit specifické info ohledně konkrétního septiku, který jste si vybrali.

Často se nás ptáte

Jsou nádrže schváleny zkušebnou?

 Ano jsou, všechny naše nádrže jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.

___________________

Lidé produkty hledají pod pojmy: septiky, plastové septiky, septiková nádrž, nádrž na septik, plastové žumpy, žumpa plastová, PVC septik. Veškeré tyto výrazy charakterizují produkty uvedené na této stránce.

Kellner CZ logo

Vyplňte prosím formulář
a my se vám ozveme zpět.