Plastové nadzemní nádrže

Válcové nadzemní nádrže z plastu
Válcové nadzemní nádrže z plastu
Válcové nadzemní nádrže vhodné ke skladování kapalin, granulátů i potravinářských produktů. Nádrže jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů nízké hmotnosti.
Hranaté samonosné nadzemní nádrže
Hranaté samonosné nadzemní nádrže
Hranaté samonosné nádrže na osazení na podlahu v úrovni terénu. Nádrže jsou zdravotně nezávadné, a proto umožňují skladování potravinářských produktů.

Plastové nadzemní nádrže jsou skvělým pomocníkem pro uskladnění tekutých i sypkých materiálů. Jsou vhodné pro uchování vody, chemikálií, maziva, písku i hlíny. Nadzemní nádrž můžete umístit kamkoliv na vašem pozemku. Oproti podzemním plastovým nádržím nejste nijak omezení a nepotřebujete žádnou stavební techniku (výkop zahrady či pozemku). 

Nádrže jsou vyrobeny z polypropylenových desek homogenních i lehčených nadouvadlem technologií svařování. Mohou být opatřeny různými přepážkami, technologickými otvory, zástřiky, kohouty pro napojení hadic nebo potrubí. Nádrže jsou standardně řešeny jako uzavřené s přivařeným víkem nebo i v provedení s odnímatelným víkem. Nádrže jsou zdravotně nezávadné, umožňují styk s potravinami a jsou vodotěsné ve smyslu ČSN 75 0905.

Nádrže jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.

Výhody plastových nadzemních nádrží

Nadzemní i podzemní nádrže mají své výhody i nevýhody. Mezi výhody nadzemních plastových nádrží patří:

  • nižší cena oproti podzemním nádržím (nejsou potřeba výkopové práce),
  • snadná instalace a manipulace,
  • vysoká chemická odolnost,
  • dlouhá životnost,
  • široká škála rozměrů,
  • snadná údržba.

V naší nabídce najdete válcové nadzemní nádrže z plastu i hranaté samonosné nadzemní nádrže. Náš tým specialistů vám dokáže navrhnout staticky zabezpečené nadzemní nádrže pro různé využití v průmyslové výrobě.

Proč nádrže Kellner CZ Brno?

Jsme největší výrobci nadzemních a podzemních nádrží v Česku s dlouholetou tradicí se sídle v Žarošicích u Brna. Na trhu působíme již 29 let. Využíváme nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které vydrží. Důkazem naší kvality je působení nejen na českém trhu, ale také v zahraničí. K zákazníkům máme osobní přístup a vždy se snažíme přizpůsobit požadavkům

Často se nás ptáte

Jsou nádrže schváleny zkušebnou?

 Ano jsou, všechny naše nádrže jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.

Kellner CZ logo

Vyplňte prosím formulář
a my se vám ozveme zpět.