Podzemní a nadzemní jímky a nádrže

Společnost KELLNER CZ se zabývá výrobou nadzemních a podzemních plastových nádrží. V sekci produkty si můžete prohlédnout a následně poptat všechny naše produkty. Veškerý sortiment jsme pro Vás roztřídili do přehledných podkategorií. Detailnější informace k našim produktům najdete v sekci Ke stažení, kde můžete nahlédnout do technických výkresů, technických podmínek a možností provedení jednotlivých plastových nádrží. V případě dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře u jednotlivých produktů nebo přes sekci Kontakty.

 

Prohlížet můžete tyto kategorie plastových nádrží:

Plastové jímky a podzemní nádrže – zde najdete nabídku válcových samonosných, válcových nesamonosných, hranatých samonosných a hranatých nesamonosných plastových podzemních nádrží.

Vodoměrné šachty a zhlaví studny – vybírejte si ze široké nabídky válcových vodoměrných šachet (samonosných i nesamonosných), hranatých vodoměrných šachet a šachet pro zhlaví vrtané studny.

Nádrže na dešťovou vodu – využijte darů přírody na maximum. Plastové jímky na dešťovku usnadní hospodaření s vodou a umožní její maximální využití.

Septiky plastové samonosné – zde najdete válcové a hranaté plastové septiky, u kterých není nutné dodatečné obetonování.

Plastové nadzemní nádrže – vybírejte si z našeho sortimentu válcových a hranatých plastových samonosných nadzemních nádrží, které jsou vysoce odolné a mají dlouhou životnost.

Zakázková výroba – KELLNER CZ je tu pro Vás. Dokážeme navrhnout a vyrobit jakoukoliv plastovou nádrž dle Vašich požadavků.

Jednotlivé produkty můžete poptat prostřednictvím tlačítka v detailu produktu. Pokud máte jakékoliv dotazy k našemu sortimentu, neváhejte nás kontaktovat. Prohlédněte si také sekci akčních nabídek a vyberte si svoji plastovou nádrž ještě dnes.

Proč si vybrat plastové nádrže od KELLNER CZ?

  • Plastové nádrže jsou vysoce kvalitní a odolné 
  • Zakládáme si na spokojenosti zákazníků
  • Garantujeme vysokou kvalitu všech výrobků
Kellner CZ logo

Vyplňte prosím formulář
a my se vám ozveme zpět.