Podzemní a nadzemní jímky a nádrže

Společnost KELLNER CZ se zabývá výrobou nadzemních a podzemních plastových nádrží. V sekci produkty si můžete prohlédnout a následně poptat rozmanité typy plastových nádrží a plastových jímek, které jsou vhodné jak pro jímání kalové odpadní vody a sedimentů, tak i plastové nádrže na dešťovku, které jsou akceptovatelné v rámci dotace "Dešťovka".

Veškerý sortiment plastových podzemních i nadzemních nádrží jsme pro vás roztřídili do přehledných podkategorií. Detailnější technické informace k našim plastovým nádržím a jímkám najdete v sekci Ke stažení, kde můžete nahlédnout do technických výkresů, technických podmínek a možností provedení jednotlivých plastových nádrží. V případě dotazů k jednotlivým plastovým nádržím a jímkám nás prosím kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře u jednotlivých produktů nebo přes sekci Kontakty. Využijte poctivé české kvality garantované potřebnými certifikáty, výhodnou cenu, a především rychlost dodání. Jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc i v případě dopravy zakoupené plastové nádrže na základě vzájemné dohody. Rádi navážeme spolupráci se stavebními firmami, které hledají spolehlivého dodavatele odpadních jímek, nádrží na vodu a septiků.

Produkty jsme rozdělili do těchto kategorií plastových nádrží:

Plastové jímky a podzemní nádrže – zde najdete nabídku válcových samonosných, válcových nesamonosných, hranatých samonosných a hranatých nesamonosných plastových podzemních nádrží.

Vodoměrné šachty a zhlaví studny – vybírejte si ze široké nabídky válcových vodoměrných šachet (samonosných i nesamonosných), hranatých vodoměrných šachet a šachet pro zhlaví vrtané studny.

Nádrže na dešťovou vodu – využijte darů přírody na maximum. Plastové nádrže na dešťovku usnadní hospodaření s vodou a umožní její maximální využití. Tyto nádrže jsou přímo určeny pro uplatnění v rámci dotace "Dešťovka".

Septiky plastové samonosné – zde najdete válcové a hranaté plastové septiky, u kterých není nutné dodatečné obetonování.

Plastové nadzemní nádrže – vybírejte si z našeho sortimentu válcových a hranatých plastových samonosných nadzemních nádrží, které jsou vysoce odolné a mají dlouhou životnost.

Zakázková výroba – KELLNER CZ je tu pro vás i v případě specifických požadavků na výrobu plastových nádrží a jímek. Dokážeme navrhnout a vyrobit jakoukoliv plastovou nádrž dle vašich požadavků.

Jednotlivé plastové nádrže, jímky a septiky můžete poptat prostřednictvím tlačítka v detailu produktu. Pokud máte jakékoliv dotazy k našemu sortimentu, neváhejte nás kontaktovat. Prohlédněte si také sekci akčních nabídek a vyberte si svoji plastovou nádrž ještě dnes.

Základní technické informace k plastovým nádržím

Jedná se o celoplastové nádrže určené ke skladování nejrůznějších médií nebo pro použití jako součásti technologických zařízení. Nádrže z plastu jsou vyráběny jako hranaté nebo válcové.

Plastové nádrže jsou vyrobeny technologií svařováním z konstrukčních prvků a desek z polypropylénu a jeho kopolymerů lehčených nadouvadlem nebo z desek extrudovaných. Nádrže jsou vodotěsné ve smyslu platných norem.

Naše plastové nádrže jsou určeny pro skladování nejrůznějších kapalin (nejčastěji voda), granulátů, případně i sypkých materiálů, agresivních látek a chemikálií při respektování hodnot chemické odolnosti materiálu uvedených v našich technických listech. Plastové nádrže a jímky jsou dále použitelné jako žumpy, nádrže čistíren odpadních vod, odlučovačů ropných látek, lapáků tuku a jiných technologických zařízení, jakými jsou zásobníky pitné a užitkové vody apod. Plastové jímky a nádrže jsou vhodné pro styk s poživatinami, proto je možné v nádržích rovněž skladovat kapaliny a produkty pro potravinářské účely. Plastové jímky a nádrže není možné použít pro skladování hořlavých kapalin a kapalin obsahujících oxidační činidla (např. koncentrovaná kyselina dusičná, halogeny apod.).

Jednotlivé typové řady našich plastových nádrží (viz. příslušné katalogové listy) se liší svou konstrukcí vzhledem k dovolenému způsobu uložení, statického dimenzování, zastropení apod. Z hlediska uložení je možné rozlišit plastové nádrže podzemní určené k instalaci pod úroveň terénu a plastové nádrže nadzemní určené k instalaci nad úroveň terénu.

Z hlediska statického dimenzování rozlišujeme plastové nádrže „samonosné“ – typ S, které po instalaci není nutné staticky zajistit. Druhým typem jsou plastové nádrže „nesamonosné“ – typ N, které je nutné dále staticky zajistit.

 

Proč si vybrat plastové nádrže od KELLNER CZ?

  1. Plastové nádrže jsou vysoce kvalitní a odolné.
  2. Unikátní certifikovaná technologie výroby plastových nádrží.
  3. Zakládáme si na spokojenosti zákazníků.
  4. Možnost zajištění dopravy plastové nádrže na místo určení.
  5. Poradenství při výběru ideální plastové nádrže nebo jímky.
  6. Rychlá a vstřícná komunikace.

Kellner CZ logo

Vyplňte prosím formulář
a my se vám ozveme zpět.